قوانین و مقررات

برای بهره مندی هرچه بهتر از تخفیفات و جلوگیری از بروز مشکل در همه مراحل خرید و تحویل کالا یا بن های تخفیف لازم است با قوانین و مقررات سایت آشنا شده و با رعایت آنها ما را در ارائه هرچه مطلوبتر خدمات یاری فرمایید .

برای هر گونه خرید حتما باید در سایت عضو شوید . مشخصات خواسته شده در قسمت عضویت بایستی به درستی ذکر شود . مسوولیت هرگونه مغایرت و یا نادرستی آدرس به عهده عضو می باشد .

در قسمت کالا نیز مواردی جهت آشنایی بیشتر شما با کالا درج شده است . لطفا با مطالعه دقیق مطالب از خرید خود آسوده خاطر شوید .

خریدار موظف است که فاکتور خرید خود راهنگام تحویل کالا دریافت نماید .   

 استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول ، نگهداری و استفاده ی غیر اصولی را شامل می‌شود و کالا برگشت داده نمی شود.

انصراف خریدار

الف :  انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

 ب : حق استرداد کالا صرفا متعلق به عضو سایت است که اقدام به خرید نموده است .

ج :  سفارش کالا به صورت تعدادی امکان برگشت کالا را شامل نمی شود .

د : اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات اطلاع دهید .

ه : اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 24ساعت ‏، باید انصراف خود را اطلاع دهد.

و : در این حالت، برگرداندن کالا ، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده  باشد،  از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است .

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان برگشت دادن کالا را ازبین می برد . 

همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 

فروشگاه اینترنتی

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید